Zespół
O kancelarii

Poznaj nasz zespół

Radca prawny Anna Grudzień - Kurpiewska

Anna Grudzień - Kurpiewska

Radca prawny, licencjonowany syndyk – doradca restrukturyzacyjny, autorka publikacji i analiz prawnych, doradca i negocjator w procesach sprzedaży oraz przekształceń spółek z kapitałem polskim i międzynarodowym.

Specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw. Posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa upadłościowego, restrukturyzacji spółek i doradztwie prawnym dla podmiotów, znajdujących się w kryzysowym etapie działalności.

Anna Grudzień – Kurpiewska pełni funkcję syndyka, zarówno w procesach upadłościowych spółek jak i osób indywidualnych – upadłości konsumenckie.

Posiada solidne doświadczenie w zakresie windykacji należności. Wielokrotnie reprezentowała wierzycieli przed sądem czy na etapie negocjacji i mediacji. Przygotowuje wnioski o ogłoszenie upadłości oraz reprezentuje klientów na etapie przedsądowym i sądowym. Doradza firmom i osobom indywidualnym.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu: prawnik z bogatym doświadczeniem procesowym, radca prawny, licencjonowany doradca restrukturyzacyjny, właścicielka kancelarii prawnej. W pracy prawnika biegłe włada językiem angielskim.

Skorzystaj z porady prawnika
Sprawdź w czym możemy Ci pomóc Skontaktuj się z nami
Kancelaria Radcy Prawnego Przejdź do strony
Kontakt