O nas

AGK Restrukturyzacje i Upadłości zajmuje się kompleksową obsługą postępowań upadłościowych zarówno osób fizycznych (upadłość konsumencka) jak i przedsiębiorstw (upadłość firm) w województwie mazowieckim i kujawsko – pomorskim. Specjalizujemy się również w prowadzeniu postępowań restrukturyzacyjnych.

Przygotowujemy wnioski o ogłoszenie upadłości i restrukturyzację. Reprezentujemy klientów przed sądem. Uczestniczymy także w negocjacjach, mediacjach i postępowaniach ugodowych. Naszą pracę rozpoczynamy od analizy szans i zagrożeń zadłużonych osób i firm, by następnie wybrać najskuteczniejsza drogę wyjścia z zadłużenia i przeprowadzić klienta przez cały proces aż do szczęśliwego finału.

Nasze doświadczenie to setki spraw prowadzonych z perspektywy zarówno radcy prawnego, jak i syndyka. Jesteśmy praktykami i nasze działania opieramy na najskuteczniejszych rozwiązaniach. Setki klientów, dzięki profesjonalnemu doradztwu kancelarii, zyskało szansę na pozbycie się zadłużenia i nowy start.

Oferujemy wsparcie na wszystkich etapach postępowań – analiza sytuacji prawnej przedsiębiorstw i osób fizycznych, prognozowanie szans i ryzyka złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości, przygotowanie wniosków, reprezentacja przed sądem oraz wobec wierzycieli. Stałe doradztwo prawne i przygotowanie potrzebnej dokumentacji.

Jako licencjonowani syndycy prowadzimy również procesy restrukturyzacji firm- analizy i plany restrukturyzacji, negocjacje, postępowania układowe i sanacyjne.

Tylko działając, zyskujesz szansę na nowy start.

Nasz zespół

Anna Grudzień-Kurpiewska

Radca prawny / Doradca restrukturyzacyjny – Syndyk – specjalistka w zakresie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego oraz obsługi prawnej przedsiębiorstw

Maciej Sokolnicki

Radca prawny – specjalista w zakresie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego oraz obsługi prawnej przedsiębiorstw

Katarzyna Krzewińska

Radca prawny / Doradca restrukturyzacyjny – specjalistka w zakresie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego

Patrycja Nowak

Adwokat – specjalistka w dziedzienie prawa karnego

Michał Kiedrowicz

Radca prawny

Miłosz Majewski

Miłosz Majewski

Aplikant radcowski

Marta Błaszkiewicz

Prawnik – asystent syndyka

Paulina Duwer

Asystent syndyka ds. listy wierzytelności

Filip Nowicki

Asystent syndyka ds. likwidacji masy upadłości

Jakub Kilaszewski

Asystent syndyka

Agata Knot

Asystent syndyka

Justyna Domańska

Kierownik sekretariatu

Skorzystaj z pomocy prawnika