Oddłużenie
Dla dłużników i upadłych
Oddłużanie w Warszawie i Toruniu

Oddłużenie - Warszawa, Toruń

Sprawne przeprowadzenie postępowania upadłościowego gwarantuje oddłużenie. Kancelaria Prawa Upadłościowego Anny Grudzień – Kurpiewskiej zapewnia profesjonalne wsparcie dłużnikom w procesie przed i po ogłoszeniu upadłości przez sąd w Warszawie i Toruniu.

Tylko rzetelne przygotowanie wniosku o ogłoszenie upadłości, uwzględniające czynności prawne podejmowane przez dłużnika w okresie poprzedzającym ogłoszenie upadłości, wskazanie wszystkich wierzycieli i wykonywanie zarządzeń sędziego komisarza oraz syndyka, daje gwarancje na oddłużenie.

Osoby, poszukujące pomocy prawnej w procesie oddłużenia w Warszawie, Toruniu i okolicznych miejscowościach, zapraszamy na wstępne spotkanie, pozwalające ocenić stan prawny finansów dłużnika.

Przeczytaj, jak sprawnie przeprowadzić proces oddłużenia w Warszawie i Toruniu?


Kancelaria doświadczona w przeprowadzaniu procesów oddłużania

Kancelaria Prawa Upadłościowego Anny Grudzień – Kurpiewskiej posiada bogate doświadczenie w procesie oddłużania, dla klientów z Warszawy, Torunia oraz innych miejscowości obu województw. Aktualnie Kancelaria prowadzi kilkadziesiąt postępowań, w których mec. Anna Grudzień-Kurpiewska została wyznaczona przez sąd syndykiem lub nadzorcą sądowym, a także szereg postępowań, w których mec. Anna Grudzień-Kurpiewska wraz z zespołem wspiera i reprezentuje dłużników.

Należy pamiętać, iż osoba fizyczna nie może korzystać wielokrotnie z możliwości oddłużenia!

 

Dowiedz się więcej na temat:

Skorzystaj z porady prawnika
Sprawdź w czym możemy Ci pomóc Skontaktuj się z nami
Kancelaria Radcy Prawnego Przejdź do strony
Kontakt